1 Gbit/s optický internet + digitálna TV

Konečne aj vo vašej lokalite môžete využívať najrýchlejší optický internet a najbohatšiu TV s množstvom interkatívnych funkcií, 20-dňový HD archív, filmotéku s tisíckami titulov bez reklám a oveľa viac! TV si užijete na všetkých platformách: cez set-top box, v smart televízoroch, v mobile, tablete a tiež cez webový prehliadač na počítači.

Len teraz -50 % z ceny zriadenia pre Váš rodinný dom

Len teraz máte možnosť využiť špeciálnu akciu až -50 % z ceny pripojenia rodinného domu (len 50 € z pôvodných 100 €) na optiku a využívať tak najrýchlejší 1 Gbit/s optický internet s digitálnou TV ešte výhodnejšie. Akcia platí len do 30. 6. 2024.


Overiť dostupnosť
 / info: 055 30 12345

 

Nezáväzná objednávka

* Povinné

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 

*Akcia -50 % z ceny pripojenia rodiného domu na optiku platí od 20. 5. do 30. 6. 2024, je kombinovateľná s ostatnými platnými akciami v tomto období a platí pre tieto lokality:
Bačka, Beloveža, Bardejov - časť rodinných domov, Brehov, Brekov, Cejkov, Cernina, Dlhá Lúka, Dvorianky, Fekišovce, Gemerská Hôrka, Gerlachov (BJ), Haniska (PO), Hažín, Hažín nad Cirochou, Hažlín, Hnojné, Hriadky, Kamienka, Kladzany, Klenov, Kochanovce (HE), Kráľovce, Kružlov, Lackovce, Lenartov, Levoča, Licince, Lúčky, Malcov, Meliata, Mihaľov, Miklušovce, Milhostov, Mokroluh, Nižná Rybnica, Nižný Hrušov, Nový Ruskov, Obišovce, Osikov, Ovčie, Ploské, Poša, Ptičie, Pusté Čemerné, Rejdová, Rokytov, Rovné (SK), Sedlice, Sirník, Spišské Vlachy, Strážske, Suchá dolina, Sveržov, Šuňava, Tarnov, Teplička n/H, Udavské, Veľopolie, Víťaz, Vrbov, Vyšná Slaná, Zalužice, Závadka (MI), Zborov, Zlaté, Žakovce

 

Výhody ANTIKU: 

• Neobmedzený 1 Gbit/s optický internet - rýchly download aj upload až 1000/1000 Mbit/s!
• Najbohatší Základný balík s vyše 150 TV kanálmi spolu s internetom len za 24,90 €/mes.
• 20-dňový HD archív ZADARMO
• 4K set-top box v zľave -30 % (69 € z pôvodných 99 €). Alebo využijete novú aplikáciu a TV sledujete
v smart televízore priamo aj bez set-top boxu.
• TV navyše aj v mobile, smart TV, tablete alebo vo webovom prehliadači na počítači
• Filmotéka s tisíckou filmov a seriálov pre malých aj veľkých bez reklám aj s dabingom
• Celé 3 mesiace ZADARMO, ak k nám prejdete od konkurecie
• Ďalší 1 mesiac ZADARMO pri odporúčaní známeho (odmeníme Vás aj odporúčanú osobu).
• Darček pre nových zákazníkov + TV služba dostupná aj pred pripojením + minúty na zdieľané služby
od ANTIKU zadarmo a následne bohatý vernostný program ANTIK BONUS.

 

 

 Vedeli ste, že?

ANTIK Telecom je dlhoročným spoľahlivým poskytovateľom telekomunikačných služieb pre domácnosti, podniky a samosprávy na celom Slovensku. Okrem stability vysokorýchlostného internetu, telefónnych služieb či interaktívnej televízie sme známi najmä nikdy nekončiacimi inováciami, ktoré nám umožňuje široký tím vývojárov a technických špecialistov v oblasti pokročilých technológií. Najmä vďaka nim si naši klienti ako prví z celého Slovenska mohli vychutnať skvelé detaily TV vysielania v kvalite 4K či surfovať naozaj rýchlosťou blesku – až 10 gigabitov za sekundu. Jednotkou sme sa takisto stali v šírení televízie cez internet – doma i v zahraničí – AntikTV. A práve za hranicami našej krajiny sídlia naši ďalší klienti – telekomunikačné spoločnosti, hotely, nemocnice, mestá či vlády, ktoré používajú ANTIK technológie vyvinuté a odskúšané u nás doma. Inovatívne technológie pomáhajú aj mestám, kde zlepšujú kvalitu života cez služby SmartCity alebo doma kde zasa spríjemňujú bývanie pomocou produktov SmartHome. Šikovné nápady sme preniesli aj do sveta mobility, v Antiku si môžete obstarať tiež vlastný elektrický motocykel značky SuperSoco, ktorého sme exkluzívnym distribútorom na Slovensku alebo si výhodne požičať bicykle, kolobežky, elektrické bicykle alebo elektrické skútre už vo viac ako 15 miestach SR cez aplikáciu Antik Smartway. Veríme, že inteligentná mobilita môže priniesť aj nižšiu uhlíkovú stopu, cez našu aplikáciu si dokonca viete zakúpiť aj cestovný lístok na MHD výhodne.

Prečo ANTIK?
  • Set-top box bez mesačných poplatkov so zárukou počas celej doby pripojenia v ANTIKu
  • Ako prvý na SR priniesol komerčné 4K vysielanie už v základnej ponuke
  • Najbohatšia ponuka TV kanálov na trhu
  • 20-dňový HD TV archív ZADARMO
  • Do ponuky TV pridávame množstvo jedinečných doplnkových služieb ako napr. pohľad na Lomnický štít alebo Štrbské pleso, či dokonca situáciu na hlavných križovatkách v meste v našom TV KAMEROVOM zozname priamo v set-top boxe
  • V našom set-top boxe nájdete tiež integrovanú časť pre produkty SmartHome
  • Získali sme titul Projekt roka na IT GALA 2019 za službu Verejný bicykel
  • Rozširujeme našu IoT sieť na Slovensku a budujeme riešenia pre SmartCity
V ANTIKu vieme, že v SmartCity je gigabitový optický internet samozrejmosťou. Aj preto pokrytie našich služieb neustále rozširujeme a prinášame aj do odľahlých častí Slovenska.
 
Sme radi, že ste s nami! Už vyše 22 rokov! Bez zmenenej ceny a bez viazanosti!
Povedzte o tom svojim známym! 
 
Tím ANTIK Telecom

 

Sleduj TV
už aj cez web