Nový vernostný program - Antik Bonus


Byť v Antiku sa oplatí!

Vážený klient ANTIKu. Sme radi, že ste s nami a ako prejav našej vďaky sme si pre Vás pripravili úplne nový vernostný program ANTIK BONUS.

Čakajú na Vás najčastejšie žiadané výhody, ako napr. získanie nového set-top boxu alebo jeho výmena. Vybrať si TV balík je po novom omnoho atraktívnejšie a jednoduchšie. Sami si môžete vybrať, ktorý balík si v rámci ANTIK BONUS aktivujete zadarmo. 

Nezabudli sme ani na našu novinku produktov Antik Smart City Bike. Ako naši zákazníci máte zľavu na nákup týchto skvelých e-mobility produktov.

Podľa toho, ako dlho ste už s nami je vernostný program rozdelený do troch segmentov. Bližšie informácie nájdete v Zákazníckej zóne, kde sa prihlásite pomocou e-mailu a hesla, ktoré ste uviedli pri registrácii.

KLIKNITE SEM a prejdite do Zákazníckej zóny, kde na Vás už čaká nový vernostný program.

Ako si aktivujem jednotlivé služby?Dúfame, že aj naďalej budete s našimi službami spokojní a my vás budeme odmeňovať stále novými výhodami a zľavami. V prípade otázok ohľadom vernostného programu nás neváhajte navštíviť na niektorom z našich Zákazníckych centier alebo telefonicky na infolinke 055/ 30 12345.

Dôležité linky

Online Zákaznícka zóna

Sleduj TV
už aj cez web