So službou TV Plugin si TV ponuku zvolíte sami

V Antiku môže mať teraz každý svoju vlastnú televíziu, kde si pridávate obsah, aký sami chcete, a to úplne ZADARMO.

Neviete si vybrať z ponuky štandardných TV programov? Vytvorte si svoj vlastný TV kanál, kde môžete vďaka službe TV plugin sledovať:

  • obľúbené internetové TV
  • vlastné živé streamy
  • internetové rádiá 
  • obraz z domácich kamier 
  • iný verejný alebo súkromný obsah

Môžete tak sledovať a zdieľať rodinné videá, prenos zo športového zápasu, či zábery z domácej kamery, ktorá stráži vášho domáceho miláčika.

Vďaka možnosti zdieľania môžete navyše sledovať aj kanály pridané inými užívateľmi. Stačí si ich jednoducho pridať do zoznamu kanálov.

Každý deň si tak prakticky vyberáte z novej televíznej ponuky, a to bez navýšenia poplatkov!

Môžete vytvárať súkromné alebo verejné kanály a vyberať si, s kým chcete obsah zdieľať.

Ako to funguje

Stačí poznať správnu IP adresu (tzv. URL) daného programu či streamu, pridať si ju cez pár jednoduchých krokov a nastaviť možnosti zdieľania. Následne ju nájdete v zozname TV kanálov, rádií či kamier ako ktorýkoľvek iný program. 

Viac informácií a presný postup ako na to nájdete na stránke tvplugin.antik.sk alebo v nasledovnom videu:

 

Služba TV Plugin sa nachádza v hlavnom menu set-top boxov Antik Mini2 a Nano. Nájdete v nej prehľad aktuálne dostupných verejných TV kanálov vytvorených inými užívateľmi, zoznam nainštalovaných pluginov a tiež inštruktážne video k používaniu služby.

Keď si vami vybrané pluginy nainštalujete, pridajú sa automaticky do zoznamu vašich kanálov. Tú nájdete v hlavnom menu po nakliknutí položky Kanály – Moje kanály  a už vám nič nebráni sledovať TV kanály podľa vášho výberu. 

Služba je dostupná pre modely set-top boxov Mini2, MIni 3 a Nano a je ZADARMO.

Sleduj TV
už aj cez web