Vážený zákazník, 

ďakujeme Vám za využívanie služieb Antiku. Veľmi si vážime, že Vám môžeme poskytovať služby rýchleho internetu, digitálnej televízie či výhodného telefonovania už viac ako 20 rokov. V poslednom období rovnako Vy aj my sledujeme bezprecedentné zvyšovanie nákladov vo všetkých oblastiach. Dlhodobo sa snažíme zvažovať každý výdavok, ktorý vynaložíme, aby sme naše ceny dokázali udržať naďalej na najnižšej úrovni pri poskytnutí čo najvyššej hodnoty pre Vás – nášho zákazníka.

Optický internet + Digitálna TV spolu už od 17,92 € mesačne zostáva aj naďalej

Aj napriek celkovému zdražovaniu mnohých vstupných nákladov sme sa rozhodli náš optický či bezdrôtový internet spolu s TV službou ponechať na pôvodnej a najnižšej cene iba 17,92 € mesačne. Rovnako klienti, ktorí používajú len službu internetu bez TV platia naďalej rovnakú cenu 17,92 €/mes. Veríme, že Vás táto informácia poteší. Od 1. 8. 2023 však meníme cenu Základného balíka (so stanicami skupiny Markíza a Jojka) z pôvodných + 4,88 € mesačne k cene internetu na + 6,98 € mesačne k cene internetu. Celková cena sa tak zmení z 22,80 € mesačne na 24,90 € mesačne za Antik internet + TV spolu so Základným balíkom. V prípade samostatnej TV služby zostáva cena Základného balíka (s Markízou a Jojkou) aj naďalej 9,90 € mesačne.

Touto zmenou sme boli nútení reagovať na vývoj celkových nákladov vrátane opätovného zvyšovania poplatkov za využívanie populárnych slovenských TV staníc. Veríme, že nám prejavíte dôveru aj naďalej a my urobíme všetko preto, aby sme Vám prinášali najlepšiu ponuku a najnižšiu cenu za optický internet a digitálnu TV.


Najčastejšie otázky a odpovede (FAQ)

 • Mám len sólo TV službu, mení sa cena aj mne?
  Ak máte sólo TV službu od Antiku, cena Základného balíka zostáva aj naďalej bez zmeny a to 9,90 € mesačne. 
 • Bude sa meniť cena set-top boxu?
  Nie, cenu aktivácie TV služby s poskytnutím set-top boxu nemeníme.
 • Bude sa meniť aj cena ostatných TV balíkov?
  Nie, ceny ostatných TV balíkov (Prémiový, Filmový, Maďarský, Podľa seba, Babylon) sme sa rozhodli ponechať v pôvodnej cene bez navýšenia.
 • Od akého mesiaca sa zmena prejaví vo faktúre?
  Nové ceny za Základný balík budú platné od 1. 8. 2023 a teda vo faktúre za poskytnutie služby budú zohľadnené v ďalšom mesiaci t.j. september 2023. Nezabudnite si preto na začiatku septembra zmeniť svoj trvalý príkaz v banke na novú sumu uvedenú vo faktúre.
 • Čo mám robiť, ak mám zmluvu na triple-play (internet+TV) ale v skutočnosti TV nevyužívam a nechcem platiť zvýšený poplatok?
  Pokiaľ nevyužívate službu TV ale máte ju aktivovanú, stačí navštíviť niektorú z našich pobočiek, uzatvoriť zmluvu na službu Antik Štandard (čistý internet) a zároveň vrátiť aj set-top box s príslušenstvom (diaľkový ovládač, zdroj napájania, kabeláž k STB, obal) . Pokiaľ to spravíte do 31.7.2023 nebude Vám účtovaná vyššia suma ani za prvý mesiac. 
 • Čo v prípade, ak s novou cenou za Základný balík nesúhlasím?
  V tomto prípade máte možnosť odstúpiť od zmluvy najneskôr  31.7.2023 – písomne alebo návštevou našej pobočky. To Vám však neodporúčame, keďže aj po zmene týchto cien zostáva ponuka Antiku za internet a TV stále cenovo najatraktívnejšia a aj naďalej bez viazanosti.

Veríme, že budete s nami aj naďalej - chystáme pre Vás množstvo noviniek a vylepšení, na ktoré sa môžete rozhodne tešiť.

Sleduj TV
už aj cez web