Získajte ľubovoľný TV balík, ktorý ešte nemáte, na 6 mes. ZADARMO

Na vozidlo vám nalepíme malú nálepku ANTIK kruhového tvaru a vy získate na 6 mesiacov ľubovoľný TV balík, ktorý ešte nemáte, ZADARMO. Akcia platí od 1. 3. 2024 do 30. 6. 2024.

V prípade záujmu o akciu prídete rovno do ktorejkoľvek pobočky ANTIKu na Slovensku (pre Košice len na Čárskeho 10 v pracovný deň do 16:00 hod.), kde vám pracovník ANTIKu nálepku nalepí a následne aktivuje TV balík, ktorý ešte aktivovaný nemáte, a to na 6 mes. zadarmo. V tomto prípade musíte byť zákazníkom ANTIKu a mať aktivovanú službu Tango digitálnej TV alebo satelitnej TV, ku ktorej si budete želať aktivovať TV balík.

Pravidlá akcie – TV balík na 6 mes. ZADARMO:

• Vozidlo musí byť registrované na vás a musí byť pojazdné (platné STK, EK, PZP).
• Zmluva s ANTIKom musí byť taktiež na vás príp. manžela/manželku, žijúcich v jednej domácnosti.
• Akcia sa vzťahuje na súčasných aj na nových zákazníkov v službe Tango digitálna TV alebo satelitná TV
• Antik si vyhradzuje právo kedykoľvek akciu zrušiť. Nálepku si následne odstránite svojpomocne.
• Antik nenesie žiadnu zodpovednosť za stav vozidla pred, počas ani po odlepení nálepky po skončení akcie.
• Po ukončení akcie vám bude TV balík deaktivovaný.
• Antik si vyhradzuje právo na ukončenie akcie bez udania dôvodu, a to vždy s upozornením aspoň 15 dní vopred na tejto podstránke.
• Počas doby využívania TV balíka zadarmo ste povinný udržiavať nálepku viditeľnú a nepoškodenú. V prípade poškodenia nálepky (napr. po nehode atď.) ste povinný prísť si vyžiadať nalepenie novej nálepky. Antik si vyhradzuje právo vyzvať náhodne klienta, aby prišiel ukázať, že má nálepku stále nalepenú na zadnom skle. Ak to nebude vedieť preukázať, bude mu priradený TV balík deaktivovaný.
• Platí do ukončenia akcie alebo do jej odvolania.
• Na využitie akcie je potrebné uhradiť administratívny poplatok 1 € jednorazovo.

Pre využitie akcie je potrebné podpísať dodatok k zmluve osobou, na ktorú je napísaná zmluva s ANTIKom (prípadne splnomocnená osoba).

 

Programové balíky

Prémiový, Filmový (bez HBO Max), Maďarský, Ukrajinský, Podľa seba, Babylon 
Ak ste zákazníkom našej satelitnej TV, vyberiete si z ponuky balíkov TU.

 

Vedeli ste, že?
ANTIK Telecom je dlhoročným spoľahlivým poskytovateľom telekomunikačných služieb pre domácnosti, podniky a samosprávy na celom Slovensku. Okrem stability vysokorýchlostného internetu, telefónnych služieb či interaktívnej televízie sme známi najmä nikdy nekončiacimi inováciami, ktoré nám umožňuje široký tím vývojárov a technických špecialistov v oblasti pokročilých technológií. Najmä vďaka nim si naši klienti ako prví z celého Slovenska mohli vychutnať skvelé detaily TV vysielania v kvalite 4K či surfovať naozaj rýchlosťou blesku – až 10 gigabitov za sekundu. Jednotkou sme sa takisto stali v šírení televízie cez internet – doma i v zahraničí – AntikTV. A práve za hranicami našej krajiny sídlia naši ďalší klienti – telekomunikačné spoločnosti, hotely, nemocnice, mestá či vlády, ktoré používajú ANTIK technológie vyvinuté a odskúšané u nás doma. Inovatívne technológie pomáhajú aj mestám, kde zlepšujú kvalitu života cez služby SmartCity alebo doma kde zasa spríjemňujú bývanie pomocou produktov SmartHome. Šikovné nápady sme preniesli aj do sveta mobility, v Antiku si môžete obstarať tiež vlastný elektrický motocykel značky SuperSoco, ktorého sme exkluzívnym distribútorom na Slovensku alebo si výhodne požičať bicykle, kolobežky, elektrické bicykle alebo elektrické skútre už vo viac ako 15 miestach SR cez aplikáciu Antik Smartway. Veríme, že inteligentná mobilita môže priniesť aj nižšiu uhlíkovú stopu, cez našu aplikáciu si kúpite aj cestovný lístok na MHD výhodne.
Prečo ANTIK?
  • Set-top box bez mesačných poplatkov so zárukou počas celej doby pripojenia v ANTIKu
  • Ako prvý na SR priniesol komerčné 4K vysielanie už v základnej ponuke
  • Najbohatšia ponuka TV kanálov na trhu
  • 20-dňový HD TV archív ZADARMO
  • Do ponuky TV pridávame množstvo jedinečných doplnkových služieb ako napr. pohľad na Lomnický štít alebo Štrbské pleso, či dokonca situáciu na hlavných križovatkách v meste v našom TV KAMEROVOM zozname priamo v set-top boxe
  • V našom set-top boxe nájdete tiež integrovanú časť pre produkty SmartHome
  • Získali sme titul Projekt roka na IT GALA 2019 za službu Verejný bicykel
  • Rozširujeme našu IoT sieť na Slovensku a budujeme riešenia pre SmartCity
V ANTIKu vieme, že v SmartCity je gigabitový optický internet samozrejmosťou. Aj preto pokrytie našich služieb neustále rozširujeme a prinášame aj do odľahlých častí Slovenska.
 
Sme radi, že ste s nami! Už viac ako 22 rokov! Bez zmenenej ceny a bez viazanosti!
Povedzte o tom svojim známym! 
 
Tím ANTIK Telecom
Sleduj TV
už aj cez web