Na prestížnom podujatí IT GALA sme získali ocenenie IT projekt roka 2017. Spomedzi konkurenčných projektov renomovaných firiem bol náš projekt Komerčné 4K/UHD vysielanie
najlepší.
 
Cieľom zavedenia komerčného 4K/UHD vysielania bolo zvýšiť kvalitu obrazu, zrýchliť ovládanie vďaka výkonnejšiemu set-top boxu a podporiť prechod čoraz viac TV staníc z SD/HD vysielania na UHD. Projektom sme zvýšili kvalitu televízneho vysielania pre zintenzívnenie vizuálneho zážitku zákazníkov TV služieb Antiku. 
 
Sme prvým operátorom na Slovensku, ktorý sprístupnil komerčný plnohodnotný obsah v 4K. Službu môžu využívať zatiaľ všetci noví aj existujúci zákazníci digitálnej TV. Vďaka set-top boxu s podporou 4K – Antik Mini 3S je 4K vysielanie možné už aj v satelitnej službe. Zaradenie UHD obsahu do satelitnej TV je v príprave.
 
IPTV set-top box Antik Mini 3 prináša hneď niekoľko vylepšení:
 
- Rýchle ovládanie Menu
- Podpora rozlíšenia 4K / UHD
- Kvalitnejší obraz v aplikácii YouTube
- Sieťový Timeshift (zastav-pretoč-pusti znova, bez potreby USB)
- Možnosť vytvárania vlastných kanálov prostredníctvom unikátnej aplikácie TV Plugin
- Rozšírený dosah Antik Smart Home siete vďaka integrovanej anténe
- Pripravený pre príjem v optickej aj bezdrôtovej sieti, cez satelit aj verejný internet
 
S príchodom Mini 3 sme do ponuky zaradili aj prvý komerčne vysielaný 4K program na Slovensku Fashion TV 4K a to už v Základnom balíku. Zároveň už pripravujeme niekoľko ďalších.
 
Verným zákazníkom vymeníme starý set-top box za nový Mini 3 za zvýhodnený poplatok 69€. Poplatok za aktiváciu služby Tango digitálna televízia pre nových zákazníkov ostáva 99€.