Nezabudnite si skontrolovať faktúru za služby

Od 15.8.2017 vstúpila do platnosti zmena tarifných podmienok televíznych služieb v súvislosti so spoplatnením kanálov skupín Markíza a TV Joj. O tejto zmene sme zákazníkov, ktorí televízne služby Antiku využívajú už vopred informovali. Zmena tarifných podmienok sa uplatňuje od 1.9.2017.

V tejto súvislosti vás chceme upozorniť, aby ste si skontrolovali faktúru za služby, ktorú od nás obdržíte začiatkom mesiaca október. V prípade, že ste sa rozhodli v TV ponuke ponechať kanály Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus, Joj +1 a Wau, nezabudnite zmeniť výšku platby pre úhradu služieb za mesiac september.

Zmena tarifných podmienok

Od 1.3.2017 musí Antik staniciam Markíza, Doma, Dajto, TV Joj, Joj Plus, Joj +1 a Wau postupne platiť za každého zákazníka nemalý poplatok, pričom doteraz boli tieto kanály bezplatné. 

Naša spoločnosť hľadala všetky možnosti ako poplatkom zabrániť ale nakoniec sme museli akceptovať náklady za sledovanie týchto programov vo výške 2 eurá mesačne.

Z tohto dôvodu sme boli donútení pristúpiť k zmene tarifných podmienok za používanie televíznych služieb. Tarifa s novými cenovými podmienkami sa uplatňuje od 1.9.2017. Zmena sa teda prvýkrát objaví až vo faktúre za mesiac september 2017, ktorá sa uhrádza v októbri 2017. 

Uvedené zmeny sa týkajú zákazníkov s televíznymi službami na optickom aj bezdrôtovom internetovom pripojení. Konkrétne zmeny nájdete v jednoduchej tabuľke nižšie. 

 

Ako si zachovať platbu za TV v pôvodnej výške?

Zákazníkom, ktorí nesledujú žiadnu zo staníc Markíza, Doma, Dajto, TV Joj, Joj Plus, Joj +1 a Wau sme sa rozhodli umožniť zachovať si pôvodné ceny a neplatiť navyše za niečo, čo nepoužívajú. 

V tom prípade platíte za balík Antik Štandard + Základný balík light (bez staníc skupín Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus a Wau) naďalej len 17,92 eur/mes., resp. za samostatnú službu TV (Solo Tango) len 5,88 eur/mes. 

Stačí navštíviť niektorú z našich pobočiek, ktorých otváracie hodiny nájdete tu a podpísať dodatok k zmluve o pripojení čo najskôr.

Čo mám robiť, ak mám zmluvu na triple-play (internet+TV) ale v skutočnosti TV nevyužívam a nechcem platiť zvýšený poplatok?

Pokiaľ nevyužívate službu TV, ale máte ju aktivovanú, je nutné čo najskôr navštíviť niektorú z našich pobočiek, uzatvoriť zmluvu na službu Antik Štandard (čistý internet), a zároveň vrátiť aj set-top box s príslušenstvom (diaľkový ovládač, zdroj napájania, kabeláž k STB, obal) . 

Po tom, čo tak spravíte Vám za nasledujúci mesiac už nebude účtovaná vyššia suma.