ANTIK je na Slovensku výhradným dovozcom dizajnových e-motocyklov značky SuperSOCO.

Štartujeme sezónu 2021!

Brožúra ANTIK SuperSOCO s technickou špecifikáciou

Viac na stránke www.antiksupersoco.sk

PREHĽAD MODELOV

SuperSOCO E-motorka CUX

SuperSOCO CUX predstavuje inovatívny elektrický skúter. Batérie sú rovnakého typu ako v Tesla model S s rýchlosťou nabíjania do 7 hodín. Tiež má výkonný 2700W (mx.) Bosch elektrický motor, ktorý umožňuje rýchlu akceleráciu.

 

SuperSOCO E-motorka CPX

SuperSOCO CPX je najnovší inovatívny elektrický skúter od značky SuperSOCO. Lítiová batéria s elegantným a praktickým držiakom pre jednoduchú manipuláciu s rýchlosťou nabíjania do 6 hodín a dojazdom až 90 km. Obsahuje výkonný kinetický Bosch elektrický motor. Spotreba 35 Wh / km.

 

                              

 

 

SuperSOCO E-motorka VS1

Novinkou z radu skútrov je model VS1 s extra silným podvozkom a vysokým obsahom karbónu. Rovnako tak obsahuje líthiovú batériu a motor Bosch.

         

   

 

SuperSOCO E-motorka TS

E-motorka TS prináša lacnú možnosť dopravy v meste a je ekvivalentom 50 cc skútra.

 

SuperSOCO E-motorka TSX

Inovovaný model TS s vysoko výkoným motorom Bosch prináša novinky a vylepšenia. Životnosť batérie až 8 rokov a 800 nabíjaní robí z modela TSX šikovný a krásny dopravný prostriedok na dlhé obdobie.

              

SuperSOCO E-motorka TC

Vybavená najlepšou a najnovšou súčasnou technológiou, SUPER SOCO TC motorka oslavuje znovuzrodenie klasiky z 50. rokov a zároveň iniciuje novú éru elektrickej mobility.

 

SuperSOCO E-motorka TC-Max

Na základe existujúceho TC je TC-Max rýchlejší, výkonnejší s dlhším dosahom, podstatne kratším časom nabíjania a pritom stále s možnosťou legálnej jazdy na CBT. TC-Max má taktiež centrálne namontovaný motor pre lepšie vyváženú jazdu a riadenie.

 www.vmotosoco.sk