Prichystali sme si pre vás mesiac akčných produktov.

 

E-Mobilita teraz výhodnejšie!

Aby cesta do školy bola zábava. Elektrovozítka na šikovnú prepravu po meste za vzdelaním. Spojte príjemné s užitočným a začnite školský rok eco štýlom. Naša misia v mobilite sa nazýva e-misia. Tieto elektroprodukty nevypúšťajú žiadne škodlivé látky do ovzdušia, sú tiché, nabijú sa za veľmi krátky čas a do cieľa prídete rýchlejšie ako taxíkom či MHD.

 


ANTIK E-Move v cene 640 €

 

 

E-kolobežka v cene 400 €

 

 

E-bicykel LIGHT v cene 991 €

 

 

E-bicykel TOP v cene 1119 €

 

 

-20 % na kamery a kamerové systémy

Nech nebude odchod z domu a prázdny byt pozvánka pre zlodejov. Zabezpečte svoj domov spoľahlivým kamerovým systémom. Kamery fungujú cez wifi, stačí ich zapojiť do elektrickej siete a vy máte prehľad o celom dianí na vašom pozemku a vo vašich priestoroch. Interiérové aj exteriérové varianty kamier sa postarajú o to, aby ste nezmeškali jediný vzácny moment v živote.

ANTIK SmartCAM SCI 10 

 

 

ANTIK SmartCAM SCI 55

 

 

ANTIK SmartCAM SCI 15

 

 

ANTIK SmartCAM SCE 30

 

 

ANTIK SmartCAM SCE 35

 

Bikesharing – Balík do konca sezóny len za 15 €

Lacný a chytrý spôsob jazdy. Teraz kupón na bikesharing platný na sezónu 2019 zakúpite výhodne do konca septembra priamo v aplikácii ANTIK CityBike. Stačí zakliknúť v sekcii „Balíky“ na konkrétny zľavnený balík a kúpiť si ho výhodne.

Bikesharing - Kupón do konca sezóny v cene 15 €

 

 

ANTIK Nano 3 + ANTIK TV ZADARMO

Počas akcie „Back To School“ ponúkame výhodnú cenu za televízny box Nano 3, ktorý už dnes obsahuje kupón až na 6 mesiacov sledovania ANTIK TV zadarmo. V rámci akcie vám však pridáme ešte ďalšie 3 mesiace na sledovanie TV ZADARMO. To znamená, že ak si balík aktivujete do 30. septembra, my vám automaticky pridáme k štandardnému balíku 6 mesiacov ďalšie 3 mesiace ZADARMO. Slovenské a české kanály sledujte aj mimo územia SR na akomkoľvek internete. Ideálne pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

ANTIK Nano 3 TV box